Detail uživatele diskuzního fóra - Angus

Datum prvního příspěvku
10.08.2006
Celkový počet příspěvků
365
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 331
Ptejte se vedení Bohemky 28
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Tlachy a kecy 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
wUVvJvjT 69
NBgR26fp 35
5P1HlwdA 33
+rEqdNbp 27
cDmrAQkA 23
Bei1QENH 23
kxPPzpM2 22
7RcuXdIw 15
nc6vbfzj 3
hA0MgJ3Q 2
xePCMgeZ 2
qR9Mnbgg 2
appoRxnR 2
52xfHcjw 2
kFvqZWh6 2
iDABPjpb 2
x5CiaTaN 2
/Ntj1HDD 1
j+cin4eZ 1
hPq1ddvh 1
0kvu+ueF 1
pAxX4cFL 1
LvOX9X4w 1
B+FnPzlx 1 oto.kraus
8Hk7J0M/ 1 N.N.B
fhqsZJTe 1
MMQPNBT9 1 ludvavestec
KJRJQyqe 1
L8PIzaw2 1
axK71Uwx 1
5FuIBHpd 1
I+TPupKs 1
rkn/cQMq 1 OldJohn
/ah7OQj1 1
nL6SxPw4 1
DEiIgDvV 1
GqJW5orG 1
5In+7CxJ 1
MIEy/XOX 1
K3krLelo 1
LWqfNYSH 1
AcW66N+J 1
iirYy1E+ 1
P5zCYCWe 1
MaEQSl9V 1
rtj6rBxJ 1
rcQQgfD/ 1
YT4hSCc+ 1
13bXBi+y 1
WtPiHwLu 1 Ivek
b1JP0WnJ 1
rAOUo2bZ 1
f3h4WXdp 1
/b0cryay 1
gAkZqWLX 1

Tak dneska jsem si zašel po práci na tu naší BOHEMKU a zase po Cimrmanovsku - nuda,nuda,šeď, šeď... Až mi bylo Jardy Veselýho líto... BOHEMIANS NEVER STOP!!!

petr.koukal napsal:

Ahoj, goal song je Marco Kraats - Dup Dup. Sejejsem zmíněná Koreana je song, který hrajeme po vítězném utkání.

Díky! A připojuji palec nahoru za Fanzonu, úžasná záležitost!

kolina napsal:

No on  Hůlka se chtěl "posunout" a to že zůstává v Bohemce považuji za dobré znamení, mám z toho dobrý pocit! Momentálně za největší slabinu/ostudu Bohemky považuji tu hrůzu za brankou u tramvají, teda z každého ...

Nechápu že se tam nedá nějaká reklamní plachta viz. Mladá Bolka, tuším že i Teplice. I v Portugalsku jsem to viděl na ligovém stadionu ale u nás to nejde?!...

Nevíte prosím někdo jaký interpret je náš "goal song" ? Díky 

Chtěl bych poděkovat za Fanzonu před zápasem! Moc se vám to povedlo. My dospěláci i děti jsme si to užili. Hned mám doma lepší výchozí pozici jít zase na Bohemku... :)

Co je to zase za novinku že mě Ticketportal pustí koupit jen 4 lístky?! 

TomBP napsal:

Je zajímavé si porovnávat soupisky na poslední straně Klokana. Nikdo nemá více hráčů než my. Sparta, která většinu sezóny hraje evropský pohár, Český pohár i ligu má o 5 hráčů méně. Nebylo by lepší se ...

Absolutní souhlas! Na soupisce je spousta průměrných hráčů a kvalitních by se dalo spočítat na prstech jedné ruky. Pořád někoho restartujeme a křísíme. Celá záloha je dost podprůměrná a nekreativní, chtělo by to koupit kvalitu aby taky někdo restartoval a vzkřísil nás... BOHEMIANS NEVER STOP!!!

petr.koukal napsal:

Druhý díl klubového podcastu, tentokrát o práci SLO a novinkách z Ďolíčku.

Výborný počin, tenhle podcast. Jen tak dál! Děkuji 

petr.koukal napsal:

Nabídka od prvního dne stejná být nemůže a nikdy nebude, protože klub má smluvní povinnosti/závazky určitých rezervací míst po nějakou dobu. Ať už jde o klubové sponzory, partnery, LFA či mládež Bohemians. Když je vidět, ...

Petře díky.